Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2021-2022

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2021-2022:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Thor BK Amiki Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Albin Wase Täby BwK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Alex Joki Stureby BK Herr Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Alex Joki Stureby BK Herr Final - Herrar
Alex Joki Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Alexander Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Anders Karlsson Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Anders Karlsson Sigma BK Herr Finalspel - B-klass
Anders Norrvik Sundbybergs IK Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Anders Norrvik Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Anders Norrvik Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Andreas Holm BK Ax Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Andreas Holm BK Ax Herr Final - Herrar
Andreas Holm BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Ann-Charlotte Holm BK Prime Sthlm Dam Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Ann-Christin Knichter Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Finalspel - B-klass
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer
Anneli Blomqvist B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Annelie Kanold Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Annica Nymark B-K Eva Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Annica Nymark B-K Eva Dam Finalspel - B-klass
Annika Grönvall BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Annika Grönvall BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Annika Grönvall BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Anton Gehlin AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Arman Baensaf Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Bengt Larsson Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Bengt Larsson Sigma BK Herr Finalspel - B-klass
Benny Lagerström Sigma BK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Benny Ohlsson Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Bert Andersson BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Björn Mattsson Täby BwK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Bo Karlsson Bodin BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Brian Moreno BK Trol Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Calle Waller AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Camilla Svedlund BK Runan Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Camilla Svedlund BK Runan Dam Final - Damer
Camilla Svedlund BK Runan Dam Final - Damer Spelschema
Carl Fröde Täby BwK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Carola Pettersson BK Prime Sthlm Dam Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Cecilia Solén B-K Eva Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Cecilia Solén B-K Eva Dam Finalspel - B-klass
Christian Grane Vendelsö BK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Christoffer Eklund Sigma BK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Cristopher Nybom AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Daniel Stålander BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
David Svedberg Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
David Throgmorton Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Dennis Eklund Stureby BK Herr Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Dennis Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar
Dennis Eklund Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Dimitris Savvakis BK Raa Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Elin Ek B-K Eva Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Elin Ek B-K Eva Dam Finalspel - B-klass
Elin Granström BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Elin Granström BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Elin Granström BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Elliot Crosby AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel - B-klass
Emma Forss B-K Eva Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Emma Forss B-K Eva Dam Final - Damer
Emma Forss B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Eric Thomas S:t Eriks Bowlingförening Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Eva Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Eva Bergman Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Finalspel - B-klass
Evelina Andersin B-K Eva Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Felix Cederlund Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Felix Cederlund Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Felix Cederlund Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Felix Möller Täby BwK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Felix Möller Täby BwK Herr Final - Herrar
Felix Möller Täby BwK Herr Final - Herrar Spelschema
Filippa Westin Sigma BK Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Fredrik Engström Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel - B-klass
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Göran Pilblad Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Hans Modh BK Raa Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Helen Svedberg Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Helen Svedberg Djurgårdens IF Bowlingförening Dam Finalspel - B-klass
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Helene Fischbach BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Håkan Dahlsten Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Ian Robinson AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Ingemar Högberg AIK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Jan-Ove Skoog Täby BwK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Jan-Ove Skoog Täby BwK Herr Final - Herrar
Jan-Ove Skoog Täby BwK Herr Final - Herrar Spelschema
Jenny Hjerne BK Runan Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Jenny Hjerne BK Runan Dam Final - Damer
Jenny Hjerne BK Runan Dam Final - Damer Spelschema
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr Final - Herrar
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Herr Final - Herrar Spelschema
Jerry Gustafsson Vendelsö BK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Jesper Bergwall Värtans IK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Jesper Wiklund Allmänna BK Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Jimmy Svedlund BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Joakim Karlsson BK Trol Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Joanna Eng AIK Dam Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Joanna Eng AIK Dam Final - Damer
Joanna Eng AIK Dam Final - Damer Spelschema
Joel Lindström Värtans IK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Jonas Andersson AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Jonas Emretzon S:t Eriks Bowlingförening Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Jonas Laestander Sigma BK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Jonas Östman S:t Eriks Bowlingförening Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Jonny Ericsson Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Jouko Engroos AIK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Julia Roslund BK Runan Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Julia Roslund BK Runan Dam Final - Damer
Julia Roslund BK Runan Dam Final - Damer Spelschema
Kaija-Leena Andersson Team Sollentuna Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Kenneth Lindberg AIK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Kenneth Ovestad BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Kenny Bengtsson Sigma BK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Kim Nyman BK Ax Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Kim Nyman BK Ax Herr Final - Herrar
Kim Nyman BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Kjell Nilsson Vendelsö BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Kjell Nilsson Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Kjell Nilsson Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Kjell Nörgaard Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Kjell Scherman Värtans IK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Lars Andersson Vendelsö BK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Lars Fredriksson S:t Eriks Bowlingförening Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Lars Josephson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Lars Josephson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel - B-klass
Leif Rejby BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Final - Damer
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Final - Damer Spelschema
Lena Thurn BK Amiki Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Lennart Nyström Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Lennart Nyström Sigma BK Herr Finalspel - B-klass
Leo Ornered Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Lovisa Nylund Sigma BK Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Lukas Sevelin BK Trol Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Madelene Blom BK Runan Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Madelene Blom BK Runan Dam Final - Damer
Madelene Blom BK Runan Dam Final - Damer Spelschema
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Marcus Stenhols AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Maria Lindius AIK Dam Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Maria Lindius AIK Dam Final - Damer
Maria Lindius AIK Dam Final - Damer Spelschema
Marit Aasen Team Sollentuna Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Martin Wallin BK Ax Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Martin Wallin BK Ax Herr Final - Herrar
Martin Wallin BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Mathias Munther Allmänna BK Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Mats Töyrä Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Mattias Kolerud Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Mattias Persson Täby BwK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Mattias Persson Täby BwK Herr Final - Herrar
Mattias Persson Täby BwK Herr Final - Herrar Spelschema
Max Ornered Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Mia Collin BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Michael Lindquist Sigma BK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Micke Wendell Värtans IK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Mikael Florbrant Allmänna BK Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Mikael Isaksson Täby BwK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Mikael Kanold Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Mikael Kanold Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Mikael Kanold Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Mikael Olsson BK Runan Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Mikail Andersson Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Monica Söderlund BK Prime Sthlm Dam Lördagen den 6 november 17:00 Dam/Herr
Nathalie Asklund AIK Dam Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Nathalie Asklund AIK Dam Final - Damer
Nathalie Asklund AIK Dam Final - Damer Spelschema
Nicole Layrisse Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel - B-klass
Nils Olof Eriksson Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Ola Näslund Värtans IK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Oscar Macaya BK Raa Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Oscar Stattin Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Oscar Wallber Amilon Värtans IK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Oskar Almroth AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Pasi E. Luiro Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Patrik Nilsson Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Per Nyholm Jönsson Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Final - Damer Spelschema
Peter Fredriksson Vendelsö BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Peter Fredriksson Vendelsö BK Herr Final - Herrar
Peter Fredriksson Vendelsö BK Herr Final - Herrar Spelschema
Peter Rooslien Sigma BK Herr Onsdagen den 17 november 18:00 Dam/Herr
Philip Sawma Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Regina Siverling AIK Dam Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Regina Siverling AIK Dam Final - Damer
Regina Siverling AIK Dam Final - Damer Spelschema
Robert Andersson AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Robert Myrén BK Ax Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Robert Myrén BK Ax Herr Final - Herrar
Robert Myrén BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Robert Nilsson Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Robin Noberg Sundbybergs IK Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Robin Noberg Sundbybergs IK Herr Final - Herrar
Robin Noberg Sundbybergs IK Herr Final - Herrar Spelschema
Ronny Lindell Sigma BK Herr Onsdagen den 3 november 18:00 Dam/Herr
Ronny Rylander Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Sebastian Hellsing Sigma BK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Simon Berndt Täby BwK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Simon Mattsson AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Simon Palycha Stureby BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Simon Wiberg Allmänna BK Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Lördagen den 27 november 18:00 Dam/Herr
Stefan Persson AIK Herr Lördagen den 23 oktober 16:30 Dam/Herr
Stefan Petranyl Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Stefan Tingvall Värtans IK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Tarja Karlsson Team Sollentuna Dam Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Thommy Bergström Kings Pin BK Herr Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Tilde Eliasson B-K Eva Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Tilde Eliasson B-K Eva Dam Finalspel - B-klass
Timo Nappari Djurgårdens IF Bowlingförening Herr Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Tobias Karlsson BK Ax Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Tobias Karlsson BK Ax Herr Final - Herrar
Tobias Karlsson BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Tomas Lind BK Ax Herr Söndagen den 31 oktober 14:30 Dam/Herr
Tomas Lind BK Ax Herr Final - Herrar
Tomas Lind BK Ax Herr Final - Herrar Spelschema
Tomas Regnander Värtans IK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Tommy Hägvall Täby BwK Herr Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr
Venus Larsson Dahlin BK Amiki Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr Final - Herrar Spelschema
Willy Hegfors BK Raa Herr Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr
Åsa Myrén BK Prime Sthlm Dam Onsdagen den 27 oktober 18:00 Dam/Herr
Åsa Myrén BK Prime Sthlm Dam Final - Damer
Åsa Myrén BK Prime Sthlm Dam Final - Damer Spelschema
Åsa Nylund Sigma BK Dam Torsdagen den 25 november 19:30 Dam/Herr