Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 7 november 12:00 Dam/Herr

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anneli Blomqvist B-K Eva Dam
  Emma Forss B-K Eva Dam
  Evelina Andersin B-K Eva Dam
  Lena Sulkanen B-K Eva Dam
2. Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK Herr
  Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr
  Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr
3. Marcus Tidbeck Stureby BK Herr
  Max Ornered Stureby BK Herr
  Patrik Nilsson Stureby BK Herr
4. Arman Baensaf Stureby BK Herr
  Leo Ornered Stureby BK Herr
  Mattias Kolerud Stureby BK Herr
  Simon Palycha Stureby BK Herr
5. Jesper Bergwall Värtans IK Herr
  Kjell Scherman Värtans IK Herr
  Oscar Wallber Amilon Värtans IK Herr
  Stefan Tingvall Värtans IK Herr
6. Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr
  Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr
  Lars Josephson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr
7. Kaija-Leena Andersson Team Sollentuna Dam
  Marit Aasen Team Sollentuna Dam
  Tarja Karlsson Team Sollentuna Dam
8. Dimitris Savvakis BK Raa Herr
  Hans Modh BK Raa Herr
  Oscar Macaya BK Raa Herr
  Willy Hegfors BK Raa Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Arman Baensaf Stureby BK Herr
2. Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
3. Dimitris Savvakis BK Raa Herr
4. Emil Fors Matteus-Pojkarna BK Herr
5. Georgios Forsberg Matteus-Pojkarna BK Herr
6. Hans Modh BK Raa Herr
7. Jesper Bergwall Värtans IK Herr
8. Kjell Scherman Värtans IK Herr
9. Lars Josephson Matteus-Pojkarna BK Herr
10. Leo Ornered Stureby BK Herr
11. Marcus Lundqvist Matteus-Pojkarna BK Herr
12. Marcus Tidbeck Stureby BK Herr
13. Mattias Kolerud Stureby BK Herr
14. Max Ornered Stureby BK Herr
15. Niklas Gustafsson Matteus-Pojkarna BK Herr
16. Oscar Macaya BK Raa Herr
17. Oscar Wallber Amilon Värtans IK Herr
18. Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Herr
19. Patrik Nilsson Stureby BK Herr
20. Simon Palycha Stureby BK Herr
21. Stefan Tingvall Värtans IK Herr
22. Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Herr
23. Willy Hegfors BK Raa Herr
24. Anneli Blomqvist B-K Eva Dam
25. Emma Forss B-K Eva Dam
26. Evelina Andersin B-K Eva Dam
27. Kaija-Leena Andersson Team Sollentuna Dam
28. Lena Sulkanen B-K Eva Dam
29. Marit Aasen Team Sollentuna Dam
30. Tarja Karlsson Team Sollentuna Dam
31. Reserverad plats    
32. Reserverad plats    
33. Reserverad plats    
34. Reserverad plats    
35. Reserverad plats    
36.      
37.      
38.      
39.      
40.