Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Söndagen den 14 november 16:00 Dam/Herr

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Joel Lindström Värtans IK Herr
  Micke Wendell Värtans IK Herr
  Ola Näslund Värtans IK Herr
  Tomas Regnander Värtans IK Herr
2. Annelie Kanold Sundbybergs IK Dam
  Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam
  Nicole Layrisse Sundbybergs IK Dam
3. Albin Wase Täby BwK Herr
  Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr
  Simon Berndt Täby BwK Herr
  Tommy Hägvall Täby BwK Herr
4. Kjell Nilsson Vendelsö BK Herr
  Mikael Collinge Vendelsö BK Herr
  Peter Fredriksson Vendelsö BK Herr
5. Jonny Ericsson Sigma BK Herr
  Nils Olof Eriksson Sigma BK Herr
  Oscar Stattin Sigma BK Herr
6. Alexander Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Pasi E. Luiro Sigma BK Herr
  Sebastian Hellsing Sigma BK Herr
7. Anders Karlsson Sigma BK Herr
  Bengt Larsson Sigma BK Herr
  Lennart Nyström Sigma BK Herr
8. Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam
  Malin Brodin Sundbybergs IK Dam
  Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam
9. David Throgmorton Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
  Göran Pilblad Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
  Ronny Rylander Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Albin Wase Täby BwK Herr
2. Alexander Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr
3. Anders Karlsson Sigma BK Herr
4. Andreas Candelöf Eriksson Täby BwK Herr
5. Bengt Larsson Sigma BK Herr
6. David Throgmorton Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
7. Göran Pilblad Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
8. Joel Lindström Värtans IK Herr
9. Jonny Ericsson Sigma BK Herr
10. Kjell Nilsson Vendelsö BK Herr
11. Lennart Nyström Sigma BK Herr
12. Micke Wendell Värtans IK Herr
13. Mikael Collinge Vendelsö BK Herr
14. Nils Olof Eriksson Sigma BK Herr
15. Ola Näslund Värtans IK Herr
16. Oscar Stattin Sigma BK Herr
17. Pasi E. Luiro Sigma BK Herr
18. Peter Fredriksson Vendelsö BK Herr
19. Ronny Rylander Djurgårdens IF Bowlingförening Herr
20. Sebastian Hellsing Sigma BK Herr
21. Simon Berndt Täby BwK Herr
22. Tomas Regnander Värtans IK Herr
23. Tommy Hägvall Täby BwK Herr
24. Amelie Holgersson Sundbybergs IK Dam
25. Annelie Kanold Sundbybergs IK Dam
26. Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam
27. Malin Brodin Sundbybergs IK Dam
28. Nicole Layrisse Sundbybergs IK Dam
29. Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam
30. Reserverad plats    
31. Reserverad plats    
32. Reserverad plats    
33. Reserverad plats    
34. Reserverad plats    
35. Reserverad plats    
36. Reserverad plats    
37. Reserverad plats    
38.      
39.      
40.